Často kladené dotazy

Proč mám používat právě Stahomat.cz?

Protože nabízí stahování z mnoha serverů pouze s jedním účtem. Nemusíte tedy platit mnoho účtů, stačí Vám jen jeden. Soubory, které chcete stáhnout, můžete díky intuitivnímu vyhledávání snadno najít. Navíc jsme mnohem levnější než naše česká konkurence.

Jak můžu stahovat soubory?

Libovolný soubor můžete díky našemu vyhledávání rychle a pohodlně najít. Pokud již máte odkazy, stačí je vložit zde.

Kolik u vás stojí stahování? Co je pro mě nejvýhodnější?

Nejvýhodnější je zakoupit si kredit za 999 Kč. Získáte tak možnost stáhnout až 1000.00 GB dat. 1 GB Vás vyjde přibližně na 1 Kč.

Za jak dlouho po provedení platby mi budou kredity připsány?

Při platbě kartou nebo SMS jsou kredity na Váš účet připsány do několika minut. Pokud zvolíte platbu bankovním účtem, vše záleží na Vaší bance. Transakce bývá vyřízena nejpozději 3. pracovní den od odeslání platby.

Po registraci jsem neobdržel slibované bonusové kredity. Co s tím?

Pokud u nás nemáte více účtů, napište nám na technickou podporu a my Vám kredity samozřejmě doplníme.

Proč stahování z některého serveru stojí více kreditů než z jiného?

U některých serverů jsou pro nás náklady na jejich provoz vyšší než u serverů jiných. Abychom mohli nabízet stahování levně, zavedli jsme u dražších serverů vyšší kurz, který udává, kolikrát více kreditů se bude odečítat. U běžných serverů, které mají kurz 1, se za 1 GB stažených dat odečítá 1 kredit.

Narazil jsem na odkaz z podporovaného serveru, který ač funguje, přes Stahomat.cz nejde stáhnout. Co s tím?

Pošlete nám na technickou podporu konkrétní odkaz, který nejde stáhnout nebo u kterého stahování selhalo, a my problém co nejdříve opravíme.